Preskočiť na obsah
Peter Fogaš

Stavebníctvo

Peter Fogaš

Murovanie a murárske práce

Obec
Šarišská Trstená
Od roku
2008
IČO
44 253 052

Peter Fogaš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
082 14 Šarišská Trstená
Na trhu od
1. júla 2008
IČO
44 253 052
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Fogaš

Peter Fogaš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šarišská Trstená. Podniká od 1. júla 2008.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad murárstvo a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Fogaš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
44 253 052
Dátum vzniku
1. júla 2008
Miesto podnikania
082 14 Šarišská Trstená
Živnostenský register
Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-32243
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Fogaš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Murárstvo

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Fogaš?

Miesto podnikania je v obci 082 14 Šarišská Trstená.

Čím sa Peter Fogaš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Peter Fogaš?

IČO je 44 253 052.

Odkedy podniká Peter Fogaš?

Podnikanie začalo 1. júla 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Fogaš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-fogas-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.